Vzdělání: Střední ekonomická škola Brno, VŠ ekonomická Praha - fakulta financí a účetnictví - rozšiřující studium učitelství techniky administrativy a hospodářské korespondence, státní zkouška z psaní na stroji

Funkce: učitelka

Předměty vyučování: Ekonomika, Daně a účetnictví, Učební praxe, Fiktivní firma, Aplikovaná ekonomika, Účetnictví

Třídní admnistrativa:

Klasifikační podmínky viz nástěnka ve škole

Kontakt: 606 661 484

Konzultace pro studenty: viz nástěnka ve škole

Něco navíc: Mám ráda společnost mladých lidí. Proto s nimi jezdím na hory lyžovat ( jsem instruktorka školního lyžování ) a v léte k moři ( viz foto ). Mimo mladých lidí mám také ráda zvířata a je mi jedno zda je to kočka nebo pes.